قوانین و شرایط استفاده

قوانین فروشگاه الماس سیتی

کاربر گرامی الماس سیتی از شما خواهشمندیم قبل از ثبت سفارش، قوانین و مقررات را مطالعه نمایید:

1. کالاهایی که دارای گارانتی هستند باید توسط شرکت گارانتی کننده نصب و راه‌اندازی شود بنابراین از باز کردن بسته‌بندی این کالاها خودداری فرمایید. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت و الماس سیتی هیچ مسئولیتی در این مورد بر عهده نمی‌گیرد.

2. خریدار موظف است هنگام ثبت سفارش به رنگ و مدل کالا توجه کند و در زمان تحویل کالا نام کالای درج شده در فاکتور خرید را با کالای دریافتی تطبیق دهد و در صورت وجود هرگونه مغایرت از دریافت کالا خودداری کرده و به پشتیبانی الماس سیتی اطلاع دهد.

3. الماس سیتی با تحویل سفارشات به شرکت‌های حمل و نقل (تیپاکس، باربری یا …) و صدور بارنامه به آدرس خریدار و به‌ نام ایشان، کالا را بیمه کرده و پس از آن مسئولیت تحویل کالا به مشتری برعهده شرکت حمل و نقل است. لازم به ذکر است الماس سیتی کالا را سالم تحویل باربری می‌دهد و خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از شرکت حمل و نقل بسته‌بندی محصول را به دقت بررسی کرده تا از سالم بودن آن اطمینان حاصل کند و در صورتی که بسته‌بندی کالا آسیب دیده باشد، از دریافت محصول خودداری کرده و از شرکت حمل و نقل تقاضای خسارت کند.

4. سفارشاتی که با پیک الماس سیتی ارسال می‌شود درب ساختمان تحویل خریدار می‌گردد و حمل کالا در طبقات ساختمان برعهده‌ی الماس سیتی نمی‌باشد.

5. خریدار با انتخاب روش تحویل حضوری درب انبار، موظف است حداقل 2 ساعت قبل از مراجعه حضوری جهت دریافت کالا با پشتیبان الماس سیتی هماهنگی انجام داده و اطلاعات راننده‌ را جهت صدور حواله خروج در اختیار وی قرار دهد. در غیر این صورت مسئولیت معطلی و عدم تحویل کالا برعهده‌ی خریدار است.

6. در صورتیکه مشتریان الماس سیتی به هر دلیلی از خرید خود منصرف شوند تا 7 روز فرصت خواهند داشت تا کالای خریداری شده را بازگشت دهند. شروط لازم برای استفاده از 7 روز ضمانت بازگشت کالا:

  • کالای خریداری شده از بسته بندی و پلمپ اولیه خارج نشده باشد و این امر به تایید کارشناسان فروشگاه برسد.
  • کارتن و بسته بندی کالا کاملا سالم و بدون پارگی یا مخدوشی باشد. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی موجب عدم امکان استفاده از این تضمین می گردد.
  • مطابق ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی امکان بازگشت کالا فقط شامل حال مصرف‌کنندگان بوده و مصرف‌کننده مطابق بند (س) ماده 2 همین قانون، شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای اقدام می‌کند؛ بر این اساس خریداران فروشگاه که به منظور تجارت یا شغل حرفه‌ای خود از فروشگاه خرید می نمایند، مصرف‌کننده محسوب نشده و امکان استفاده از شرط عودت را ندارند.
  • در مواردی که بازگشت کالا از طریق پست یا باربری قرار است انجام گردد، کالا حتماً می بایست “بیمه” گردد و این مورد در قبض پستی و یا بیجک قید گردد. علاوه بر آن لازم‌ است کالا به نحوی (با کارتن یا پلاستیک حبابی) بسته بندی گردد تا خود کالا و یا بسته بندی آن در حین ارسال آسیبی از نظر فنی و یا ظاهری نبیند. زیرا اگر کالا یا بسته بندی آن در حین ارسال به هر نحوی دچار آسیب، خدشه و یا ایراد ظاهری (از جمله نصب برچسب یا نوشتن هر گونه متن) گردد، امکان بازگشت آن وجود نخواهد داشت و از این حیث هیچگونه مسئولیتی بر عهده فروشگاه نخواهد بود.