رویه های ارسال

پیک وانتی و سه چرخ (مخصوص خوزستان):

ارسال کالاهای بزرگ در خوزستان توسط ‌پیک وانتی یا سه چرخ انجام می‌گردد و کالای سفارش داده شده در بازه‌ی زمانی انتخابی شما در هنگام ثبت سفارش، درب منزل تحویل داده می‌شود.

هزینه ارسال از این طریق با توجه به ابعاد، وزن و ماهیت کالا از 50,000 تومان تا 500,000 تومان محاسبه و دریافت می‌گردد.

پست:

ارسال با پست برای کالاهای ریز و سبک مقدور است. کالای سفارش داده شده 2 تا 5 روز کاری درب منزل تحویل داده می‌شود.

هزینه ارسال از طریق پست با توجه به ابعاد، وزن و ماهیت کالا از 40,000 تومان تا 150,000 تومان محاسبه و دریافت می‌گردد.

تیپاکس:

ارسال با تیپاکس برای کالاهای ریز اما سنگین مقدور است. کالای سفارش داده شده 2 تا 5 روز کاری به نزدیک‌ترین شعبه تیپاکس به منزل شما تحویل داده می‌شود. در صورتی که آدرس شما در محدوده‌ی توزیع نمایندگی تیپاکس مقصد قرار داشته باشد، مأموران تیپاکس، کالا را درب منزل تحویل شما می‌دهند.

هزینه ارسال با تیپاکس به صورت پس کرایه بر عهده مشتری است.

باربری:

ارسال کالاهای سنگین و حجیم توسط باربری صورت می‌گیرد و 3 تا 5 روز کاری در محل باربری محل سکونت شما تحویل داده می‌شود. کالای سفارش داده شده بدون بیمه ارسال می‌شود.

هزینه ارسال با باربری به صورت پس کرایه بر عهده مشتری است.

* زمان‌های تعیین شده در ایام پرترافیک کاری مانند آخر سال ممکن است افزایش یابد.

کالاهای سنگین شامل

_ یخچال فریزر
_ ساید بای ساید
_ اجاق گاز
_ ماشین ظرفشویی
_ ماشین لباسشویی
_ کولر آبی
_ کولر گازی

لطفا به موارد زیر دقت داشته باشید:

– باربری تنها مسئول تحویل سفارش است و باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند (مانند تلویزیون، ماشین لباسشویی و نظیر آن) تنها باید توسط  نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور لازم است خریدار با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرد. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.

– سفارشات باربری بین 3 تا 5 روز کاری به نزدیک‌ترین دفتر باربری به منزل شما تحویل داده خواهد شد. “این  مدت در ایام پر ترافیک کاری مانند پایان سال ممکن است افزایش یابد.”

در صورتی که هیچ‌کدام از شرکت‌های حمل نقل شامل پست، تیپاکس و باربری کالایی را جهت ارسال به شهر شما نپذیرند، سایت الماس سیتی مسئولیتی در قبال ارسال کالا نداشته و سفارش شما لغو و هزینه برگشت داده می‌شود.